WSPÓŁPRACA


Witam Cię serdecznie na Any-blog. To miejsce, gdzie możliwa jest promocja Twoich produktów lub usług, jeśli współgrają one z tematyką bloga i poruszanych w nim tematów. Poniżej przedstawiam informacje potrzebne do podjęcia decyzji o naszej przyszłej współpracy. 

AKTUALNE STATYSTYKI I FORMY WSPÓŁPRACY  - DO POBRANIA

kwiecień-czerwiec 2016

lipiec-wrzesień 2016


Staram się i bardzo zależy mi na tym, by publikowne tu treści były wartościowe i merytoryczne dla czytelnika. Projekty DIY, renowacje mebli, samodzielne dekorowanie wnętrz nakładem własnej pracy. Wykorzystanie narzędzi, które pomagają kreować przestrzeń - od kartki papieru i ołówka, przez programy do projektowania 3D, podstawowe narzędzia jak piły i dłuta po profesjonalne maszyny stolarskie. Pokazuję jak zmieniać wnętrze ( i to domowe i swoje własne), jak pracować nad sobą, ale też jak i gdzie odpocząć, czy jak dobrze, smacznie i zdrowo zjeść. Any-blog to blog lifestylowy, a nawet bardziej homestylowy.

Pamiętaj proszę, że blog nie jest darmową tablicą ogłoszeniową. Każdy wpis wymaga ode mnie pracy, zarówno fizycznej przy przygotowywaniu aranżacji, sesji zdjęciowej, produktu, projektu DIY, jak i intelektualnej przy tworzeniu treści. Będę wdzięczna za uczciwe podejście i uszanowanie mojego zaangażowania przy składaniu oferty współpracy.

DOTYCHCZAS ZAUFALI MI:
 

                   

Share
Tweet
Pin
Share

ETYKIETY