WSPÓŁPRACA

REKLAMA NA BLOGU


    Any-blog to miejsce, gdzie możliwa jest promocja Twoich produktów lub usług, jeśli współgrają one z tematyką bloga i poruszanych w nim tematów. Pracuję tylko na własnych tekstach oraz zdjęciach, nie publikuję gotowych materiałów prasowych i każdy post, zarówno prywatny jak i w ramach współpracy z firmami, przygotowuję działając holistycznie. 

    Blog jet częścią mojego wizerunku w sieci dlatego dbam, by prezentowane treści były spójne i zgodne z moją filozofia życiową, a publikowane teksty były atrakcyjne zarówno dla czytelników, dla firm, jak i dla mnie.


CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC ZE MNĄ?


    Reklama na blogu to nie "suchy" materiał prasowy i zdjęcie z katalogu. Dzięki dedykowanemu wpisowi reklamowany produkt jest podany czytelnikowi w przyjemnej formie, za pomocą pięknych zdjęć, ciekawego tekstu, odpowiednio dobranej historii. Nie tworzę postów stricte reklamowych, lecz wplatam Twój produkt w interesujący wątek.
    Nie bez powodu mów się, że internet jest najpotężniejszym medium docierającym do najszerszego grona odbiorców. Blogi i blogerzy kreują opinie, są influencerami i to tutaj czytelnicy i buszujący w sieci szukają opinii  i trendów. 

Daj się znaleźć!Napisz do mnie lub zadzwoń:

Anna Pryć-Futkowska
tel. 509439177
e-mail: kontakt@any-thing.pl
STATYSTYKI I FORMY WSPÓŁPRACY  - DO POBRANIA

(w budowie)SOCIAL MEDIA (stan na 27 listopada 2017)

DOTYCHCZAS ZAUFALI MI:

 
                   Share
Tweet
Pin
Share

ETYKIETY