O MNIE

Cześć, jestem Ana, witaj na Any-blogu!


 Ten blog to miejsce dla ludzi kreatywnych, kochających prace ręczne i chcących nauczyć się jak samodzielnie zmieniać swoje wnętrza - i te domowe i te własne.
Chcesz wiedzieć jak odnowić meble, jak odświeżyć wnętrze w jeden dzień? Jak planować, przeprowadzać remont?  Jak pracować z drewnem?
Ten blog jest właśnie dla Ciebie!
 Pokazuję i uczę jak przestać bać się "męskich" narzędzi i jak w prosty sposób wykorzystać swoje umiejętności w kreowaniu własnej przestrzeni. Projekty DIY, renowacje mebli, dekorowanie i zmienianie wnętrz niewielkim kosztem i nakładem własnej pracy. Zachęcam do pracy nad sobą, próbowania nowych rzeczy. Pokazuję na własnym przykładzie jak sięgnąć po swoje marzenie i zamieniać je w rzeczywistość krok po kroku.


BO NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH!ANA ZAWODOWO:


Od kiedy pamiętam marzyłam by zacząć pracować na własny rachunek i znaleźć zawód, który pozwoli mi rozwinąć skrzydła i połączyć wiedzę ekonomiczną z miłością do sztuki i prac manualnych.


Od niemal trzech lat spełniam się zawodowo prowadząc 

MANUFAKTURĘ DREWNA ANYthing. 


Inspiruje mnie natura i geometria, dlatego w swoich pracach łączę piękno naturalnego drewna z prostymi geometrycznymi formami.

Pomagam zmieniać wnętrza domów i mieszkań, projektując i dekorując je w oparciu o istniejące wyposażenie, a także przerabiając meble oraz tworząc unikatowe dodatki. 


Tworzę oryginalne przedmioty z drewna, zajmuję się prowadzeniem sklepu internetowego, fotografią produktową, stylizacją, marketingiem i dystrybucją. Prowadząc jednoosobową działalność wciąż zdobywam nowe umiejętności, które wykorzystuję także w prowadzeniu bloga. 
ANA PRYWATNIE:

Jestem spełnioną kobietą po 30-tce, mamą dwóch urwisów i żoną Pana M. Jestem domatorką, niestrudzenie upiększam swój dom i dzielę się na blogu swoimi radościami i smutkami. Kocham naturę, zieleń, zapach świeżego drewna. Lubię czuć pod palcami jego fakturę i słoje. Uwielbiam piękno. Piękne przedmioty, piękną muzykę, pięknych wewnętrznie ludzi, piękne rośliny. I staram się nimi otaczać. 

ANA W MEDIACH:
Zarówno blog, kreowane przeze mnie wnętrza jak i moja praca zawodowa zostały już nie raz dostrzeżone przez wydawnictwa wirtualne i tradycyjne. Artykuły w gazetach wnętrzarskich i na branżowych platformach dla twórców przeczytacie w zakładce PRASA.  

Any-blog powstał w 2010 roku (wcześniej funkcjonował pod nazwą Wymarzony Dom Ani) i jest miejscem, w którym dzielę się moją wiedzą, poglądami i codziennością. 

W 2015 roku mój blog zajął wysoką, 11 pozycję w Rankingu Blogów Wnętrzarskich 

Zachęcam też do śledzenia mojego profilu na INSTAGRAMIE gdzie codziennie dzielę się kadrami z mojego życia i do zaglądania na fan page na FACEBOOKU.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy to aktualne statystyki bloga oraz ogólną ofertę znajdziesz w zakładce WSPÓŁPRACA. Wszelkie pytania szczegółowe pisz śmiało na maila.

kontakt@any-thing.plSzablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka