DO POBRANIA - KALENDARZ STYCZEŃ 2018

by - stycznia 04, 2018

Nowy Rok. Nowe 365 dni do zapisania, zapamiętania i przeżycia.
No dobrze, już tylko 361.


Mój mąż zapytał mnie pierwszego stycznia jakie mam plany i postanowienia na 2018 rok.
Odpowiedziałam -  zgodnie z prawdą - że żadnych. Absolutnie żadnych postanowień w tym roku.


Kalendarz na styczeń 2018 do pobrania i wydrukowania za darmo, kalendarz dla kochających naturę, malowany ręcznie akwarelami. Moje nie-postanowienia na 2018 rok - tylko na blogu www.any-blog.pl


Mam pewne założenia, jednak bez konkretnych celów, liczb, dat.
Chcę się rozwijać, próbować nowych rzeczy, zobaczyć nowe miejsca, nauczyć się czegoś i jak najwięcej "pierwszych razów" mieć na koncie w grudniu tego roku.
Przestać się bać i odkładać w nieskończoność tego, co mnie trochę przeraża i zmusza do wyjścia z mojej ciasnej strefy komfortu. 


Jedno z moich "nigdy" zdążyłam złamać już z końcem ubiegłego roku.
Akwarele.
Kocham malować. Węglem, ołówkiem, piórkiem, nawet suchymi pastelami w kolorze. Ale farby? Zawsze były takie "nie moje". Słowa "nigdy", "wcale" i "nie" doskonale łączyły się ze słowem "akwarele" w moim subiektywnym słowniku języka polskiego.
A gdybym kilka tygodni temu dodała do tego jeszcze myśl, że miałabym malować akwarelami na żywo? Bez możliwości poprawek? "Nigdy", "wcale" i "nie" rozjarzyłyby się w głowie na czerwono w towarzystwie wycia syreny.
A jednak!
Zrobiłam to!
A co najciekawsze - mam ochotę na więcej!

Za namową kilku osób na swoim profilu na Instagramie poprowadziłam LIVE z malowania zimowego obrazka i było fantastycznie!Kalendarz na styczeń 2018 do pobrania i wydrukowania za darmo, kalendarz dla kochających naturę, malowany ręcznie akwarelami. Moje nie-postanowienia na 2018 rok - tylko na blogu www.any-blog.pl


Wpadki? oczywiście? Poprawki? Jak najbardziej. Mój stopień zadowolenia - może być.

Jednak Wasz stopień zadowolenia przerósł moje oczekiwania. I choć obrazek w założeniu miał być tylko stroną tytułową na styczeń w moim bullet journalu, to odzew był tak fantastyczny, że już w trakcie malowania zadeklarowałam, że powstanie z tego kalendarz styczniowy dla Was.

Dziś z ogromną przyjemnością oddaję go w Wasze ręce trzy pliki i trzy wersje kalendarza.PLIK KALENDARZA DO DRUKU :

  • przystosowany do wysokiej jakości druku (min. 300 dpi),
  • do wydrukowania na każdym rodzaju papieru formatu A4 (29,7 x 21 cm) - nie ustawiajcie marginesów przy drukowaniu,
  • zapisany w formacie PDF do druku,
  • do wykorzystania w celach prywatnych,
  • zabroniony do użytku komercyjnego, kopiowania i udostępniania w celach zarobkowych.

Kalendarz na styczeń 2018 do pobrania i wydrukowania za darmo, kalendarz dla kochających naturę, malowany ręcznie akwarelami. Moje nie-postanowienia na 2018 rok - tylko na blogu www.any-blog.pl


TAPETY NA TELEFONY I TABLETY :


  • w formacie 1200 x 1920 px - tapeta na tablety,
  • w formacie 1086 x 1920 px - tapeta na smartfony.
  • zapisane w formacie PNG,
  • do wykorzystania w celach prywatnych,
  • zabronione do użytku komercyjnego, kopiowania i udostępniania w celach zarobkowych.Kalendarz na styczeń 2018 do pobrania i wydrukowania za darmo, kalendarz dla kochających naturę, malowany ręcznie akwarelami. Moje nie-postanowienia na 2018 rok - tylko na blogu www.any-blog.plPo kliknięciu w poniższy banner zostaniecie przekierowani do strony zapisu na newsletter. Po uzupełnieniu danych potwierdźcie zapis przez link otrzymany w e-mailu. W zamian otrzymacie potwierdzenie subskrypcji i ściągniecie plik na Wasz komputer.
Jeśli już subskrybujecie newsy ode mnie to gotowe pliki do pobrania znajdziecie w dzisiejszym noworocznym newsletterze.Niech te pierwsze dni Roku będą magiczne i wypełnione samymi dobrymi chwilami.Kalendarz na styczeń 2018 do pobrania i wydrukowania za darmo, kalendarz dla kochających naturę, malowany ręcznie akwarelami. Moje nie-postanowienia na 2018 rok - tylko na blogu www.any-blog.pl

You May Also Like

0 comments

ETYKIETY