ŻEGNAJ 2017, WITAJ 2018!

by - grudnia 31, 2017

Życzenia Noworoczne od Any, Życzenia na Nowy 2018 rok, słodkiego miłego życia dla wszystkich czytelników www.any-blog.pl
PIĘKNEGO ROKU


Kochani moi, kończy się rok 2017. Być może dla wielu z Was jest to czas podsumowań, rachunków sumienia, snucia nowych planów i rozliczania tych sprzed dwunastu miesięcy.

Dla mnie był to bardzo trudny emocjonalnie rok, ale już pisałam Wam wcześniej, że ufam, iż każda próba czegoś mnie uczy, jest PO COŚ w moim życiu. I nadal bardzo w to wierzę. Nie mogłabym napisać, że to był zły rok. Witamy go w komplecie, zdrowi i uśmiechnięci, a to największy dar od staruszka 2017. W głowie wiele myśli, lecz nie snuję planów i gotowych recept na to by ten nowy, który się dziś narodzi był lepszy. Najpiękniej opisuje to kilka słów z piosenki Kuby Badacha "Wracam do siebie":


(...) Nie da się tak żyć, żeby zawsze być reklamą szczęścia,
bo uśmiech w gardle stanie Ci.

Jeśli nie bywa źle, nie dowiesz się,
że może być lepiej (...)Życzenia Noworoczne od Any, Życzenia na Nowy 2018 rok, słodkiego miłego życia dla wszystkich czytelników www.any-blog.pl
PLAKAT MOON CHILD, KALENDARZ 2018 malowany złotem


Kochani moim, życzę Wam, by każdy dzień uczył Was czegoś nowego.
Dostrzegajcie to co dobre, miłe, przymykajcie oko na to co trochę uwiera.
Kochajcie mocno i przebaczajcie łatwo.
Doceniajcie ulotne szczęścia i ignorujcie uporczywe braki.
Niech śmiech w gardle nigdy nie staje, a będzie szczery, może nawet rubaszny, taki jak u dzieci, z klepaniem się po brzuchach i łzami w kącikach oczu.
Smutki niech opuszczają Was razem z oczyszczającymi łzami, piękne słowa przychodzą łatwo, a kąśliwe uwagi i gorzkie myśli ulatują z dymem na zapisanych kartach, których nikt nigdy nie przeczyta.


Życzenia Noworoczne od Any, Życzenia na Nowy 2018 rok, słodkiego miłego życia dla wszystkich czytelników www.any-blog.pl, kalendarz 2018, plakat z kalendarzem na 2018 rok
Kalendarz MOON CHILD do kupienia na www.any-thing.pl


Pamiętajcie, że to OD WAS ZALEŻY jaki będzie ten rok. Przywitajcie go tak jak lubicie najbardziej, czy w piżamach czy w balowej sukni - to nieistotne. Otwórzcie serca i głowy na Nowy Rok z uśmiechem i wdzięcznością, że dane jest Wam go witać. 
You May Also Like

0 comments

ETYKIETY