CZARNY PIĄTEK

by - listopada 23, 2017

      Czarny Piątek zbliża się wielkimi krokami, więc wszystkich introwertyków i amatorów zakupów rytmie slow uprasza się o pozostanie w domach. Będzie szaleństwo. Osobiście uważam, że wypad w takie dni do galerii handlowej jest oficjalną próbą popełnienia zbiorowego samobójstwa. 

      Całe szczęście w zaciszu domu, przy kominku i z laptopem lub tabletem na kolanach możemy wybrać to, co nas interesuje w całkiem rozsądnych cenach. Idealny weekend na zrobienie świątecznych zakupów, prawda?

      Ja też przygotowałam dla Was bardzo atrakcyjną ofertę na calutki dostępny asortyment sklepu. 

Od dziś do końca tygodnia (23-26 listopada 2017) możecie kupić WSZYSTKIE produkty z 15% zniżką lub wybrać DARMOWĄ DOSTAWĘ na terenie Polski. 


BLACK FRIDAY, CZARNY PIĄTEK na www.any-thing.pl, obniżka na cały asortyment sklepu, plakaty, biżuteria drewniana
PRZEJDŹ DO SKLEPU


      Wszystkie zamówienia złożone od dziś są już pakowane w świątecznym klimacie, idealne na prezent dla najbliższych...albo dla siebie. Jeśli chcecie podarować je komuś wyjątkowemu - jak wyjątkowy jest na przykład 1500 letni czarny dąb w naszyjnikach BLACK OAK - napiszcie do mnie po złożeniu zamówienia. Zadbam o piękną oprawę i ręcznie wypisaną dedykację lub karnet.


NASZYJNIKI BLACK OAK - TYLKO NA www.any-thing.pl - ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ BIŻUTERII

   
      W ofercie sklepu zaczynają pojawiać się zupełnie nowe prace. Tym razem sięgam po pióro, tusz, akwarele - i dla odmiany brudzę ręce czymś zupełnie innym niż farby do drewna i dębowy pył. Wszystkie moje plakaty drukowane są w limitowanej edycji, na dobrej jakości papierze, w ilości 200 sztuk i posiadają sygnaturę i podpis.


http://any-thing.pl/plakaty-i-grafiki-0-4747.htm Plakat z kotem, autorska grafika, Anna Pryć-Futkowska
PLAKAT FELIS CATUS DEVON REX, rys. Anna Pryć-Futkowska - KLINKIJ I ZOBACZ WIĘCEJZapraszam Was bardzo gorąco -  tak jak gorący będzie ten weekend. 


Do zobaczenia w sklepie!


Cały asortyment znajdziecie oczywiście TUTAJ
You May Also Like

0 comments

ETYKIETY