2016/11/29

LISTOPADOWE INSPIRACJE

Listopad - choć aurą nastraja raczej do leżenia pod kocem i picia herbaty (najlepiej z termosu), dla mnie jest bardzo pracowitym miesiącem.
W ciągu dnia uwijam się w pracy, przygotowując Wasze świąteczne zamówienia.

Nie zapominam jednak o muzyce i książce - one towarzyszą mi zawsze.
Myślę, że moje dzisiejsze propozycje zaskoczą wielu z Was - zwłaszcza ta muzyczna.
Gotowi na INSPIRACJE LISTOPADA?
To zapraszam!


Inspiracje listopada na Any-blog.pl. Xavier Naidoo i Artur Rojek. O tmy, jak pięknie żyć, być artystą. O tym, że da się pięknie śpiewać po niemiecku.

2016/11/14

UJARZMIJ BESTIĘ - NIE WALCZ ZE STRESEM

Praca na własny rachunek, prowadzenie domu, etat mamy i żony wymaga ode mnie ogromnej mobilizacji i organizacji. Nie zawsze radzę sobie ze wszystkim. I dopada mnie zwątpienie, kryzys. STRES!
I nagle bach! Dochodzę do ściany. Wręcz walę w nią głową. Nagle wątpię we wszystko. W to, że jestem dobrą mamą, żoną, gospodynią, w to, że warto dalej robić to co robię, w to, że dam radę dalej szarpać się pomiędzy pracą a domem. Stres zamienia się w rozjuszoną bestię ziejącą brzydkim oddechem tuż przy mojej przerażonej twarzy. Ohyda. Nie lubię go. Bo jest ode mnie silniejszy i teraz to on dyktuje warunki. A ja nie lubię czuć się zdominowana. 


Mam tylko dwa wyjścia. Poddać się, lub szukać sposobu na obłaskawienie gnojka. Jestem fajterką. Nie lubię się poddawać. Szukam więc wyjścia. I szukam swojej przestrzeni, w której odpocznę, złapię oddech i schowam się przed tą bestią spuszczoną z łańcucha. Czym ja ją karmię, że taka wielka?


przestań walczyć ze stresem, zaprzyjaźnij się z nim. Moje metody oswojenia stresu, tylko na any-blog.pl


Z każdej strony słyszę, że trzeba walczyć ze stresem. Pełno dobrych doradców, uniwersalnych metod, jedynie słusznych wskazówek. Biegaj, kup karnet na siłownię, idź do kosmetyczki i fryzjera, kup sobie nowy ciuch. A co jeśli tego nie lubię?

2016/11/08

SAMA Z(A)ROBIĘ - NORDWOODRINGS

Minęło sporo czasu od momentu, w którym pomagaliście mi stworzyć nazwę dla długo planowanej serii o przedsiębiorczych dziewczynach

Sama z(a)robię!


Projekt dojrzewał długo, zmieniał formę. Ja sama dojrzewałam do tego by opowiadać Wam o tych kobietach, które wybrały własną ścieżkę i z powodzeniem nią podążają.
Ta seria jest dla mnie szczególna. Wiele z moich bohaterek podziwiam za siłę, konsekwencję i odwagę. Wiele z nich jest dla mnie inspiracją. Mam nadzieję, że taką sam inspiracją będą również dla Was.

Dziś mam przyjemność opowiedzieć Wam o pierwszej bohaterce cyklu. 


SAMA ZAROBIĘ, przedsiębiorcze kobiety, jak otworzyć własną działalność zajmując się rzemiosłem, kobiety przy pracy, przepis na udany biznes


Justyna Tomalczyk, właścicielka "NORDWOOD RINGS"


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka