WAŻNE SĄ TYLKO TE DNI, KTÓRYCH JESZCZE NIE ZNAMY

by - grudnia 31, 2016

Dziś ostatni dzień starego roku.
Dla większości z nas czas podsumowań, spojrzenia wstecz na ostatnie dwanaście miesięcy, może trochę rozpamiętywania, myślenia "co by było gdyby...". 


Co mogłam zrobić inaczej?
Czego nie zdążyłam? A co się udało?
Zostawiam za sobą kolejny rok. Dobry czy zły? Nie oceniam. Wbrew wszystkim poradnikom, wszechobecnym podsumowaniom, analizom. Nie oceniam. Wszystko co się w nim wydarzyło było widać potrzebne. Wszystko było "po coś". Kończy się i oddzielam go grubą kreską i z radosnym wyczekiwaniem czekam kolejnych dni. I towarzyszy mi dziś od rana Marek Grechuta i jego piękne słowa

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...


Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Szczęśliwego Nowego roku 2017 życzy Ana.

Dziś spędzę ostatni dzień tego roku w towarzystwie tych, których kocham. To te chwile, na które czekam i za które dziękuję. Przyjmuję i akceptuję to, co dał mi ten rok. Dziękuję za wszystkie uśmiechy, małe i duże radości, spełnione marzenia, za smutki i łzy, za to co zabolało fizycznie i w sercu. Jestem gotowa na kolejny rok.

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Szczęśliwego Nowego roku 2017 życzy Ana.


Przyjmę to co przyniesie. Wchodzę w niego z wiarą, że będzie dobry i łaskawy.


Życzę Wam Kochani Szczęśliwego Nowego Roku. 
Roku, w którym spełnicie swoje marzenia, zrealizujecie plany. 
W którym będziecie kochać i będziecie kochani. Który Was nie złamie, a podniesie na duchu. Byście wyszli z niego silniejsi, pewniejsi. Byście akceptowali to co Wam daje. I niech daje szczęście, radość, zdrowie. Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Szczęśliwego Nowego roku 2017 życzy Ana.


You May Also Like

0 comments

ETYKIETY