KALENDARZ ADWENTOWY DO POBRANIA

by - grudnia 01, 2016

Tak jak obiecałam pierwszego grudnia rozdaję prezenty. Ale prezenty szczególne dla mnie, bo połączone z debiutem mojego newslettera oraz nowej gałęzi mojej twórczości, w której będę się z Wami dzielić moimi autorskimi grafikami i szkicami.Swoją drogą - to drażni mnie to słowo - jakim polskim mogę je zastąpić?

Rozmyślałam czym mogę się z Wami podzielić, jak powinien wyglądać, co sama chciałabym w nim przeczytać. Sama nie lubię tych wysyłanych bez potrzeby, choć pewnie marketingowo dla podtrzymania kontaktu są pożądane. Nie obiecam Wam, że będę je wysyłać raz w tygodniu, raz w miesiącu czy co 10 dni.


Jednak mogę Wam obiecać, że:
  • nie będę zaśmiecać waszych skrzynek niepotrzebnym spamem,
  • będę dzielić się z Wami wiedzą w pigułce,
  • wysyłać Wam darmowe pliki do pobrania - checklisty, kalendarze, poradniki,
  • oferować Wam zniżki i oferty specjalne na moje produkty.


Pierwszy grudnia zobowiązuje, rozpoczął się Adwent, rozpoczęło się odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. Mój wieniec adwentowy jeszcze nie gotowy, upominki dla dzieci niestety również w proszku. 

Ale chcę Wam dziś podarować coś, co przedświąteczne oczekiwanie zdecydowanie umili - i dużym i małym! Teraz możecie wspólnie skreślać, kolorować i odliczać. A jak nie chcecie wspólnie - nie ma sprawy - wydrukujcie dla każdego domownika, nawet dla kota :)

Kalendarz adwentowy jest WASZ!


kalendarz adwentowy do pobrania za darmo i druku w domu, tylko na any-blog.pl


Wersja anyżowa jest dla Was za free. Bierzcie, drukujcie, kolorujcie i odliczajcie!
Jeśli macie ochotę na wersje z jemiołą lub modrzewiowymi szyszkami - możecie je kupić TUTAJ za 5 złotych i drukować do woli.


kalendarz adwentowy do pobrania za darmo i druku w domu, tylko na any-blog.pl


Mam nadzieję, że udało mi się Was przekonać - zapisujcie się już teraz i już dziś skreślcie pierwszy dzień na Waszym nowym grudniowym kalendarzu!

ZAPISUJĘ SIĘ!


kalendarz adwentowy do pobrania za darmo i druku w domu, tylko na any-blog.pl                                       
 


You May Also Like

0 comments

ETYKIETY