SZORTY. SIERPIEŃ W OBRAZKACH.

by - sierpnia 31, 2016

Poczynam sobie w social mediach coraz śmielej, facebookowy FANPAGE obserwuje już 2100 osób, a liczba obserwujących konto na INSTAGRAMIE właśnie przekroczyła 4 tysiące. Ale co tam liczby! Za każdą z nich stoi człowiek, ktoś kto zagląda, komentuje, lubi i chce więcej.

A Ty? Już tam jesteś?


Jeśli nie to mam dla Ciebie sierpniową migawkę i parę słów o kończącym się miesiącu.
Sierpień upłynął szybko. W domu skupiłam się przede wszystkim na kontynuacji mojego PROJEKTU SYPIALNIA. Już w najbliższych dniach opowiem Wam i pokażę znacznie więcej, więc koniecznie zaglądajcie!


W pokojach dzieci też nastepuja zmiany, mój sześciolatek wybiera się do pierwszej klasy, więc jesteśmy w trakcie urządzania jego kącika do nauki. Nareszcie - moje dzieci doczekały się półek HEX w swoich pokojach. Wstyd przyznać, że choć robię je od ponad roku niemal hurtowo, do tej pory ani jedna nie zagościła w moim domu.


Oczywiście - jak Pan Bóg przykazał w wakacje - troszkę odpoczywałam. Ostatni weekend wakacji tradycyjnie już spędziliśmy z dziećmi nad morzem. Wybraliśmy się też z dziadkami na wycieczkę do lasu i znaleźlismy tam mnóstwo skarbów - czasem nawet przerażających! Sami zobaczcie.


Wraz z ciepłem wróciła moja ochota na gotowanie i ekserymentowanie w kuchni. Choć nadal nie palę się do gotowania dwudaniowych obiadów, to koktajle i zimne desery przyrządzam zdecydowanie częściej niż dotąd. Pokusiłam się nawet o pierwsze przetwory i domowy jogurt.


Fanpage blogowy i firmowy także nieco ożył, bo powolutku wprowadzam w nim zmiany by wyjść do Was - moich czytelników. Pojawił się pomysł na cotygodniowe cykle.


W każdą środę możecie zadać mi pod takim zdjęciem na fanpage'u dowolne pytanie na temat blogowania,  technik pracy z drewnem, sposobów odnawiania mebli, projektów DIY czy prowadzenia własnej działalności. 
Mam nadzieję, że dzięki cyklowi

Ana do tablicy

poznam bliżej Wasze potrzeby, problemy i będę mogła pomagać także tutaj - na blogu.

W czwartki za to dostaniecie ode mnie plakaty motywacyjne do pobrania i druku. 


KLIKNIJ I POBIERZ


KLIKNIJ I POBIERZ


Sierpień - choć to miesiąc wakacyjny, był bardzo pracowity. Wrzesień zapowiada się nie mniej intensywnie, ale cóż mogę powiedzieć?


I love this job

                                                    

You May Also Like

0 comments

ETYKIETY