MINI ANKIETA i KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

by - lipca 09, 2016

Witajcie Kochani!

Prowadząc bloga i będąc jednocześnie rzemieślnikiem codziennie poznaję blaski i trudy bycia "na swoim". Poznaję też dziewczyny, które tak jak ja odważyły się zamieniać ciężką pracą swoją pasję w zawód. Wiele z nich znacie, ale wiele stoi na początku tej trudnej drogi. Z głowami pełnymi niebanalnych pomysłów, z zapałem do pracy. Z normalnymi dla prowadzących własne biznesy wątpliwościami i strachem o to co dalej. Pieką, szyją, spawają, wypalają, tną. Są żonami, mamami, managerami, fotografami, marketingowcami, rzemieślnikami, projektantami. Od wielu miesięcy dojrzewała we mnie myśl, by je poznać. By za każdym pięknym przedmiotem, który widzę zobaczyć konkretne kobiety. By zapytać jak sobie radzą, dlaczego to robią, skąd biorą pomysły i siłę, jak pokonują przeszkody. 


     Dziś proszę Was o pomoc w znalezieniu hasła przewodniego dla tej serii. Ma być po polsku, prosto, niebanalnie. Przygotowałam kilka swoich propozycji, ale przyznam, że liczę na Waszą kreatywność!

Pierwsze bohaterki już czekają by pokazać Wam cuda, które tworzą! Postaram się by ten cykl zaskakiwał, odkrywał przed Wami piękne przedmioty i jeszcze piękniejsze twórczynie.
Wśród osób, które wezmą udział w ankiecie i pomogą mi wybrać najciekawsze hasło na tytuł serii wylosuję dwa prezenty spośród drewnianych podstawek widocznych poniżej!
Poniżej znajdziecie MINI ANKIETĘ do wypełnienia. 
Z góry dziękuję za pomoc i cieszę się z każdego nowego pomysłu!

Zostawcie komentarz pod postem jeśli wypełniliście ankietę!

You May Also Like

0 comments

ETYKIETY