SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

by - grudnia 31, 2015

Kochani moi, mija kolejny rok. dziękuję, że jesteście ze mną tyle lat (to już 5,5 roku!). Że wspieracie, czytacie, komentujecie i JESTEŚCIE!

Życzę Wam 
SZCZĘŚCIA - chwil, na które czekamy, które osładzają życie, które sprawiają, że po burzy wystawiacie buzię do słońca i mówicie sobie "warto było". By je docenić trzeba czasem przejść długą i wyboistą drogę i tym, którzy po niej teraz idą życzę

WYTRWAŁOŚCI - nie poddawajcie się, akceptujcie, co przyniesie los i miejcie cały czas w głowie myśl, że to minie, że dacie radę, że to słońce pojawi się wreszcie na horyzoncie, potrzebujecie

WIARY - w siebie, w ludzi, w Tego, co nad Wami czuwa jakkolwiek Go nazwiecie. Bo jak śpiewa Adam Nowak "trudno nie wierzyć w nic". Wiara doda Wam

SIŁY - by pokonać trudności, podnieść się po ciosie i zawalczyć o to czego pragniecie.

MARZEŃ - bo bez nich smutne jest życie. Niech będą małe i duże, przekuwajcie je na cele i realizujcie kroczek po kroczku. 

ZDROWIA, bo bez niego reszta staje się nieważna. Dbajcie o siebie i najbliższych, pamiętajcie o uśmiechu, zwykłej życzliwości. Bo karma wraca, może to do Was kiedyś po ciężkim dniu ktoś uśmiechnie się w sklepie. wierzcie mi, to potrafi wymazać z pamięci przykrość.

TOLERANCJI - wobec innych, ale też wobec siebie. Nie złośćcie się, nie patrzcie na siebie krytycznym okiem, pokochajcie to co uważacie za wady, pozwólcie sobie na popełnianie błędów i nie karzcie się za niepowodzenia. Tylko ten się nie myli, co nic nie robi, pamiętajcie o tym!

Bądźcie dla siebie dobrzy. Wielkie zmiany zaczynają się od nas!Szczęśliwego Nowego Roku, dziś bawcie się tak jak lubicie najbardziej i nie zapomnijcie uśmiechnąć się o północy i powiedzieć sobie cichutko "To będzie dobry rok"

PODPIS

You May Also Like

16 comments

ETYKIETY