DIY - przesyłka specjalna

by - grudnia 23, 2015

Etykiety na prezenty do pobrania!

Kochani, nie wiem czy jest Was wielu - pakujących dziś prezenty dla bliskich - małych i dużych. Ja jestem w tej wesołej gromadzie i calutki wieczór spędzę na ozdabianiu i owijaniu papierem. Lubię to, na prawdę! Dlatego wczoraj usiadłam rozmyślając sobie jak sprawić, że tegoroczne prezenty będą wyjątkowe, a ich rozpakowywanie będzie przyjemne dla obdarowanego. I tak efektem tych rozmyślań została etykieta - tag do prezentów prosto z Bieguna Północnego.

Powstała szybciutko, na własne potrzeby, ale ponieważ wiem, że przynajmniej kilka osób zostawia sobie przyjemność pakowania prezentów na ostatnią chwilę to postanowiłam podzielić się z Wami moim pomysłem i wrzuciłam gotowe etykiety do sieci.
 Poniżej pobierzecie z Dropboxa trzy wersje etykiety w formacie A4 - pojedynczą, poczwórną (którą wybrałam sama) i osiem mini etykiet. gotowe do druku i użycia. polecam drukować je na sztywniejszym papierze :)

Częstujcie się i pobierajcie klikając na zdjęcie!                                                                                                                PODPIS

You May Also Like

17 comments

ETYKIETY