ZAZDROSZCZĘ

by - listopada 24, 2015

To takie nieładne uczucie, takie niepoprawne i nie na miejscu. Ale i tak wam zazdroszczę! 

30 dni do Świąt. Na większości blogów świąteczne inspiracje, pierwsze dekoracje, plany zakupowe, sprzątanie i piękne DIY. Kalendarze adwentowe, mikołajkowe listy życzeń, świąteczne zdjęcia.
A ja w lesie.
 

Świąteczne zdjęcia - i owszem są, bo potrzebuję ich do pracy. A pracy przybywa. Cieszę się, oczywiście, że się cieszę. Przecież to moja pasja i miłość...tylko czasami tak mi przemknie przez myśl, że bym się tymi pozostałymi do Świąt trzydziestoma dniami teraz nasyciła, rozkoszowała. Tymczasem nosa nie wystawiam z warsztatu, a kiedy już go wystawię to ogarniam papiery, rachunki, zakupy, zdjęcia i internety. Nie wspominając o tym, że jeszcze dom, dzieci, zajęcia dodatkowe, lekcje, szkolne konkursy i przedszkolne przedstawienia.
Dziś trochę pomarudzę sobie, wybaczycie?Gdyby tak doba chciała się wydłużyć i pozwoliła na pracę i czas dla domu, z zachowaniem choć sześciu godzin snu. Pomarzyć mogę...bo przecież od czego są przedświąteczne dni, jak nie od marzenia? Tak między jednym kubkiem herbaty z termosu a drugim macham do Was spośród wiórów i pyłu. I zostawiam kilka zdjęć, by to moje marudzenie troszkę osłodzić.
Niech to będzie dla Was dobry tydzień, dla mnie na pewno będzie pracowity :)
A jak się zbiorę to i lista wymarzonych prezentów i inspiracji będzie, a co! (choć tak na wszelki wypadek nie czekajcie na nią specjalnie :P)

PODPIS

You May Also Like

17 comments

ETYKIETY