2015/11/07

BRATNIE DUSZE

Największą wartością dodaną blogowania są LUDZIE.

Dobrze jest mieć bratnie dusze. Dobrze jest się z nimi spotkać i rozmawiać bez skrępowania. A najpiękniejsze jest to, że osoby poznane wirtualnie okazują się być tymi właśnie bratnimi duszami. Blogowe spotkania są co raz bardziej popularnie. I dobrze! Czasem z wielką pompą, sponsorami, konkursami i milionem zdjęć i zapowiedzi. Czasem - jak nasze ostatnie - bardzo kameralnie, intymnie i nastrojowo. Tylko my, rozmowy, dużo śmiechu - i w tym przypadku cudowne jedzenie prosto z Włoch - od Riccardo i Ani (pozdrawiam! nadal czuję ten smak!).
I każde z tych spotkań ma swoją wyjątkową atmosferę, w każdym warto brać udział. Po to, żeby się spotkać, poznać, porozmawiać. Przestać być anonimową postacią, choć znaną z kart bloga, to jednak obcą w prywatnym życiu.
Dziś tylko kilka zdjęć z tego cudownego wieczoru minionego weekendu, choć halloween'owego to jednak pełnego tylko dobrej magii. I możecie to nazwać zlotem czarownic, sabatem. Niech będzie. Ale każda z tych czarownic, to prawdziwa czarodziejka. Taka dobra. Taka bratnia dusza...
Nasza gospodyni Ania z Villa Świerkowa Dolina. zdjęcie od Agnieszka z Lifestyle Inspiracje
Od lewej: Aga-Laurentino (mojschabbychic.blogspot.com) i Ania (Villa świerkowa Dolina). Zdjęcie od aga Lifestyle Inspiracje
Muszę przyznać, że czułam się u Ani i Riccardo jak w prawdziwej, ekskluzywnej restauracji. A przy tym bez nadęcia i sztywności, która takim restauracjom zazwyczaj towarzyszy. Jedzenie wyglądało tak pięknie, że żal było zjadać, ale kiedy już spróbowałyśmy...szybko znikało :) Do tego nasz kucharz stał przed nie lada wyzwaniem, a to bez glutenu, a to bez mięsa :) Dowiedziałyśmy się mnóstwo ciekawostek z kulinarnego świata Włoch, niby nam znanego, a jednak...przedstawione przez prawdziwego Włocha i opowiedziane przez Anię nabrały nowego wymiaru. I jak ja mam teraz kupić oliwki, kiedy żadne nie dorównają TYM w smaku?
Gosia Home by Wolff i Aga Laurentino blog
Aga Lifestyle Inspiracje
Aga Laurentino

Diana Ladies Designs i Ania Projekt Cacko
Karolina Moja Manufaktura Smaku
Gosia i Aga
Najlepsze oliwki pod słońcem!
Dość opowiadania, sami zobaczcie jak magiczne to miejsce, a zainteresowanych zachęcam do zaglądania do Ani i Riccardo i ich Villi Świerkowa Dolina (KLIK) - nie tylko wirtualnie! Organizują cudowne warsztaty kulinarne (KLIK), na których warto być.


Miłego weekendu i spotkajcie się z przyjaciółmi!

                                                                                                            PODPIS

8 komentarzy :

 1. Takie spotkania "mają moc". Super ! Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy z całego serducha za wspólne miłe chwile..dzieki takim osobom jak Ty Aniu Villa Swierkowa Dolina promieniuje magią. Dziękujemy za podkładki z przesłaniem We were born to be Real not to be perfect!!milego weekendu!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ Wam zazdroszczę !
  Spotkanie w takim gronie, rzeczywiście wyjątkowe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie się przekonałam, jak to jest zgłodnieć od samego patrzenia. Aaaa!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne miejsce, doborowe towarzystwo i bajeczna kuchnia tak w skrócie podsumowała bym nasz wieczór :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczny wystrój, a dania wyglądają smakowicie, aż chciałoby się je zjeść.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka