BRATNIE DUSZE

by - listopada 07, 2015

Największą wartością dodaną blogowania są LUDZIE.

Dobrze jest mieć bratnie dusze. Dobrze jest się z nimi spotkać i rozmawiać bez skrępowania. A najpiękniejsze jest to, że osoby poznane wirtualnie okazują się być tymi właśnie bratnimi duszami. Blogowe spotkania są co raz bardziej popularnie. I dobrze! Czasem z wielką pompą, sponsorami, konkursami i milionem zdjęć i zapowiedzi. Czasem - jak nasze ostatnie - bardzo kameralnie, intymnie i nastrojowo. Tylko my, rozmowy, dużo śmiechu - i w tym przypadku cudowne jedzenie prosto z Włoch - od Riccardo i Ani (pozdrawiam! nadal czuję ten smak!).
I każde z tych spotkań ma swoją wyjątkową atmosferę, w każdym warto brać udział. Po to, żeby się spotkać, poznać, porozmawiać. Przestać być anonimową postacią, choć znaną z kart bloga, to jednak obcą w prywatnym życiu.
Dziś tylko kilka zdjęć z tego cudownego wieczoru minionego weekendu, choć halloween'owego to jednak pełnego tylko dobrej magii. I możecie to nazwać zlotem czarownic, sabatem. Niech będzie. Ale każda z tych czarownic, to prawdziwa czarodziejka. Taka dobra. Taka bratnia dusza...
Nasza gospodyni Ania z Villa Świerkowa Dolina. zdjęcie od Agnieszka z Lifestyle Inspiracje
Od lewej: Aga-Laurentino (mojschabbychic.blogspot.com) i Ania (Villa świerkowa Dolina). Zdjęcie od aga Lifestyle Inspiracje
Muszę przyznać, że czułam się u Ani i Riccardo jak w prawdziwej, ekskluzywnej restauracji. A przy tym bez nadęcia i sztywności, która takim restauracjom zazwyczaj towarzyszy. Jedzenie wyglądało tak pięknie, że żal było zjadać, ale kiedy już spróbowałyśmy...szybko znikało :) Do tego nasz kucharz stał przed nie lada wyzwaniem, a to bez glutenu, a to bez mięsa :) Dowiedziałyśmy się mnóstwo ciekawostek z kulinarnego świata Włoch, niby nam znanego, a jednak...przedstawione przez prawdziwego Włocha i opowiedziane przez Anię nabrały nowego wymiaru. I jak ja mam teraz kupić oliwki, kiedy żadne nie dorównają TYM w smaku?
Gosia Home by Wolff i Aga Laurentino blog
Aga Lifestyle Inspiracje
Aga Laurentino

Diana Ladies Designs i Ania Projekt Cacko
Karolina Moja Manufaktura Smaku
Gosia i Aga
Najlepsze oliwki pod słońcem!
Dość opowiadania, sami zobaczcie jak magiczne to miejsce, a zainteresowanych zachęcam do zaglądania do Ani i Riccardo i ich Villi Świerkowa Dolina (KLIK) - nie tylko wirtualnie! Organizują cudowne warsztaty kulinarne (KLIK), na których warto być.


Miłego weekendu i spotkajcie się z przyjaciółmi!

                                                                                                            PODPIS

You May Also Like

8 comments

ETYKIETY