HAPPY BLOGGERS DAY!

by - sierpnia 31, 2015

Kochani, post spontaniczny. Jeszcze trzy godziny temu ostatni raz tego lata patrzyłam na morze, a teraz już piszę do Was z domu. Kończą się wakacje, lato też powoli zmienia się w ciepłą i piękną jesień. Pierwsza dyniowa zupa już w kuchni, pieczona dynia w piekarniku. W domu przygotowania do szkoły, prasowanie apelowych bluzek i szykowanie wyprawki dla zerówkowicza. Ale dziś jeszcze nie o tym!

My A U G U S T on Instagram

            Dowiedziałam się, że dziś Dzień bloggera, a że każda okazja jest dobra, żeby poświętować to świętujmy! Ostatni dzień wakacji niech będzie radosny, słoneczny i niezapomniany. 

Wszystkim bloggerom życzę nieustającej weny, dobrych tematów, idealnych zdjęć i rzeszy wiernych czytelników. Tych, którzy chcieliby zacząć, zachęcam! To wspaniała przygoda, wielka motywacja do dalszego działania, osobisty dziennik zmian i przemian w nas, w domu, w otoczeniu. Nie bójcie się zacząć. I nie bójcie się pisać - byle by szczerze i o tym, co lubicie i doświadczacie. Nie warto się spinać, pisać na siłę, naśladować innych. Szukajcie własnej drogi, a czytelnik do Was trafi.

Kochani czytelnicy, Wam dziękuję za to, że jesteście tu ze mną! Żaden blogger nie przetrwa w wirtualnym świecie bez wsparcia swoich odbiorców! To Wy tworzycie ze mną tego bloga, chwalicie, czasem ganicie (gdy trzeba), czytacie i dzielicie się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. 

Kochani bloggerzy - największą wartością dodana - będę to powtarzać do znudzenia - jesteście Wy! To, że mogę Was poznać - nie tylko wirtualnie. Spotkania z Wami są zawsze ogromnym przeżyciem, a myśl, że spotykam bratnią duszę DZIĘKI blogowaniu uskrzydla :)

Świętujmy więc dziś!
Ja rozpakowuję walizki, dzieci pakują koszyk piknikowy i jedziemy celebrować ostatni dzień wakacji na łonie natury. 
A dla Was współtowarzysze blogowej doli i niedoli mam kilka plakatów do pobrania (wystarczy kliknąć na wybrany)! A już niebawem typografie i grafiki w nieco innym wydaniu!
Miłego dnia !!!

                                                       PODPIS

You May Also Like

4 comments

ETYKIETY