TYPOGRAFIA DO POBRANIA

by - lipca 13, 2015
Na pewno już wiecie, że kocham typografię. Najchętniej wszystkie ściany zaanektowałabym na plakaty z piękna czcionką i bardzo ważnymi, tudzież bardzo śmiesznymi cytatami. Jak to zwykle bywa - szewc bez butów chodzi. Choć typografie na drewnie maluję niemal cały czas (KLIK) - niewiele znajdziecie tejże w moim domu. Jestem dla większości posterów "rodziną zastępczą". Znajdują u mnie kąt na krótki czas, zanim nie trafią do nowego kochającego domu, gdzie zawisną na specjalnie dla nich przygotowanym miejscu.
Wszystkie typografie widoczne na zdjęciach znajdziecie  w sklepie AnyTHING Manufaktura Drewna - KLIK


W tym miesiącu mój blog obchodzi swoje pierwsze okrągłe piąte urodziny. 

I z tej okazji chciałabym rozdać trochę prezentów. Nie będzie jednak konkursów i zabaw. Podaruję Wam grafiki. Najróżniejsze. Będziecie mogli je pobrać i wydrukować dla siebie, bliskich. Może chcecie powiedzieć komuś coś miłego? Zmotywować go? Pocieszyć? Sprawić, by uwierzył w siebie?

Plakaty będą różne, natomiast połączy je jedno - będą PO POLSKU.
Mnóstwo jest anglojęzycznych grafik, które są dostępne w sieci i możecie ściągać je i drukować do woli. Dlatego chcę obdarować Was typografiami z przesłaniem w naszym rodzimym języku, których jest dużo mniej. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i znajdą miejsce w Waszych domach. 
Linkujcie, udostępniajcie, pozwólcie innym dowiedzieć się o prezentach. I świętujcie ze mną nasze wspólne pięć lat.

Żeby pobrać grafikę kliknijcie po prostu w wybrane zdjęcie. 

Częstujcie się!

  


Jakie słowa, kolory i tła chcielibyście znaleźć na kolejnych plakatach?

You May Also Like

14 comments

ETYKIETY