MAY GIVEAWAY

by - kwietnia 25, 2015

      Czasami bywa tak, że mamy wielkie plany, także te dotyczące naszej pracy zawodowej. Ja uwielbiam pracować nad nowymi projektami, próbować, ciąć, kleić, niszczyć i próbować od nowa - do skutku. Każde zamówienie specjalne to dla mnie wyzwanie, które lubię, choć oczekiwanie na efekt końcowy jest zawsze pełne napięcia i stresu. 
       Czasami bywa tak, że w procesie tworzenia powstają "produkty uboczne". Takie przypadkowe. Leży sobie taki kawałek drewna, częściowo oszlifowany, na którym ćwiczyłam fasetkowanie. I nagle  - TAK! Fajnie wyglądałby przy warsztatowych kluczach! A potem pojawia się w sklepie, pojawiają się kolory, a Wy chcecie moje doświadczalne POLYGONy u siebie. To zawsze jest dla mnie największą nagrodą gdy moje prace znajdują nowych właścicieli. A ponieważ breloki cieszą się Waszą sympatią dziś mam dla Was małe Giveaway. Już czwartego maja możecie stać się posiadaczami breloka POLYGON w dowolnie wybranym kolorze. Jak?

1. Zostawcie komentarz pod tym postem i napiszcie króciutko O JAKIM KLUCZU marzycie (Może do wymarzonego domu, a może do czyjegoś serca?)
2. Jeśli piszecie bloga zamieśćcie na nim informacje o Giveaway (banner)

I UWAGA! 
Dla chcących spróbować swoich sił i szczęścia dwa razy - bliźniaczy konkurs na facebooku, czyli do wygrania 2 szt :)
https://www.facebook.com/ana.anything

Miłej zabawy!!!

You May Also Like

21 comments

ETYKIETY