Dla ludzi

by - grudnia 05, 2014

Wszystko jest dla ludzi. kocham godziny spędzone w warsztacie, najpierw z ołówkiem w ręku, potem przy maszynach. Dopieszczając, malując, woskując moje prace osiągam swój ZEN. Kocham swoją pracę i ta praca jest stworzona dla mnie. Ale jest też, a może przede wszystkim (s)tworzona dla innych ludzi. 
Cieszy mnie każdy mail od Was, każde dobre słowo, kiedy odbieracie swoje przesyłki. Uśmiechy, podziękowania...to przynosi moc satysfakcji.

Dziękuję Wam za każdy piękny moment!

Nie zdążyłam jeszcze opowiedzieć Wam o kiermaszu w Warszawie, a tu już jutro kolejny kiermasz - tym razem dwudniowy - w Szczecinie. Trwają przygotowania, więc pozwólcie, że zamiast słów wstawię kilka kadrów z warszawskiego listopadowego spotkania. a wszystkich, którzy chcą na żywo dotknąć i zobaczyć moje prace, a może i mnie - zapraszam przez cały weekend na Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie. Sceneria jest bajkowa, będzie królowa lodu z...lodu ,a jakże! Będą prawdziwe renifery, Mikołaj rzecz jasna, karuzele...taki nasz berliński świąteczny kiermasz pod samym nosem :) Nie mogę się doczekać!

Sami zobaczcie, jak będzie pięknie!


Rozpoznacie mnie na pewno - wśród kolorowych  i CZERWONYCH stoisk będę ja. Trochę bliżej natury :)
You May Also Like

11 comments

ETYKIETY