Kulki kuleczki

by - października 22, 2014

Post krótki i na temat. 
Cotton Balls znacie?
Lubicie?
A może kochacie?

Do kupienia TUTAJ

Ja wszystko na raz. Kolejny, trzeci już, łańcuch zagościł w naszym domu. Kiedy zobaczyłam nowe kolory, które dołączyły do palety barw wiedziałam, że muszę je mieć! Były idealne do nowego pokoju mojej Matyldy, to stare złoto i mięta! Nie mogłam zdecydować się na pozostałe kolory, aż wreszcie posadziłam przed monitorem samą zainteresowaną i po pół godzinie zabawy w układanie kulek miałyśmy już gotowy zestaw. do mięty i złota dołączył soczysty koralowy i stonowane biele i szarości. 
Muszę przyznać, że uwielbiam przyglądać się wieczorem buźce mojej córy, oświetlonej tymi ciepłymi barwami. po zapaleniu prezentują się bajecznie.


Za dnia ognisty łańcuch zamienia się w pastelowy sznur. kolory są na prawdę przepiękne...to na pewno nie ostatni mój Cotton Ball w domu...jest jeszcze kilka miejsc do oświetlenia :)

Kto zauważył MAPOWNIK??? To mój upolowany na Targach Rzeczy Ładnych prezent dla Matyldy. Jest zachwycona i bez przerwy w nim maluje. Powstają nawet nowe kraje i ich stolice :) polecam Wam wydawnictwo Dwie Siostry - przepiękne wydane są ich książki.Na zdjęciach:

Kolorowy łańcuch z kulek - Cotton Ball Lights
łóżko Hemnes, pościel STENKLÖVER, stołek BEKVÄM - IKEA
Koc chevron - Westwing
Króliki, półka-domek - AnyTHING

You May Also Like

40 comments

ETYKIETY