Insta - bgp i straszna pomyłka

by - sierpnia 25, 2014

Nastąpiło okropne przeoczenie z mojej. Och, kiedy czytam ostatniego posta...
Jak mogłam nie przedstawić dziewczyn??? Choć na pewno wszyscy znacie je bardzo dobrze i często "bywacie" w ich domach, to dobre wychowanie nakazuje...

Nasza organizatorka i pomysłodawczyni - Aga (http://prettypleasure.blogspot.com) - skarbnica wiedzy i pomysłów (nie tylko dekoratorskich), dziewczyna - dusza, człowiek stu zawodów, z czego w każdym prymuska :) Prywatnie przekochana osóbka o ogromnym serduchu i pięknym - zaraźliwym - uśmiechu.

Ola (http://fotobloo.blogspot.com) - na myśl o Oli pojawia się słowo EMPATIA. Ola to z pozoru oaza spokoju, choć potrafi zaskoczyć szalonymi pomysłami i zabawić opowieściami. Mówi co myśli, a w każdym dostrzega jego zalety pomijając wady. Przeciwności losu przekuwa na pozytywy i osiąga swój cel. Bardzo pracowita i przedsiębiorcza, cudowna i mądra mama.

Ania - Anicja (http://anicja.blogspot.com) - młodziutka mama małej Łucji - najspokojniejszego niemowlęcia pod słońcem, która dzieliła czas między nas i swoją rodzinkę (pozdrawiam męża - naszego fotoreportera, a słodką Łucję całuję!). Niezwykle ciepła i spokojna, oddana swoim bliskim, z ogromnym poczuciem smaku i estetyki. 

Ania - Scraperka (http://scraperka.blogspot.com/) - tej dziewczyny nie trzeba przestawiać! Bystra, inteligentna, błyskotliwa, a przy tym dusza towarzystwa i dziewczyna, która swoją energią poderwie z fotela każdego. Zawsze aktywna i z uśmiechem na ustach, przedsiębiorcza, wygadana i pracowita. 

Lu - (http://enjoyourhome.blogspot.com) - prawdziwy WULKAN ENERGII. Cóż mogę napisać - Lu sama siebie opisała najtrafniej 
"Entuzjastka szeroko rozumianej działalności artystycznej człowieka. Wulkan energii, dla którego dzień jest za krótki aby zrealizować wszystkie jego pomysły". 
Szalona kobieta, mistrz ciętej i błyskotliwej riposty, jedno zdanie Lu rozbraja całą imprezę i sprawia, że śmiejesz się całą sobą.  Perfekcjonistka, która mimo swojej szalonej natury wszystko ma bardzo dobrze poukładane :)

Diana - (http://szczesciejestwyborem.blogspot.com) - nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Optymizmem, i radością zaraża ludzi. Moja przyjaciółka, bratnia dusza i powierniczka. Elegancka i przedsiębiorcza, całkowicie oddana rodzinie. Skarbnica pomysłów, która udowadnia, że "da się" nawet gdy wszyscy mówią inaczej :)

Marta - (http://fotostwory.blogspot.com) - Kopalnia wiedzy na każdy temat, prawdziwa estetka, dusza towarzystwa, której opowieści będziesz słuchać z zapartym tchem. Niezwykle kreatywna i pomysłowa. Mistrzyni pięknego wysławiania się, inteligentna. 


Podsumowując? najlepsza ekipa na świecie :)

A na osłodę i przeprosiny kilka obrazków instagramowych i zakulisowych  z tego cudnego weekendu...

Szuflada kuchenna Agi...nawet tam rządzi biel i czerń :)
Prawdziwy piknikZasiadamy do biesiadowania


bistro LeTarg w poznańskim Starym Browarze

Weranda, Stary BrowarKolekcja szkiełek u Agi

Blogerzy...i ich sprzęty :)A już w następnym poście króciutka wizyta u Agi i odrobina jej pięknych wnętrz :)

You May Also Like

5 comments

ETYKIETY