Rocznicę należy świętować..

by - lipca 05, 2014

        Najlepiej świętuje się z innymi. Dzielić się radością to najpiękniejszy element świętowania. Dziś mijają cztery lata od kiedy po raz pierwszy napisałam do Was coś od siebie. To był początek wielkiej przygody, która zaprowadziła mnie tu, gdzie jestem dziś. 
     Ten blog to mój pamiętnik. Mój codziennik, o życiu, o wnętrzu, macierzyństwie, partnerstwie...o marzeniach, o pasji, o dążeniu do celu, upadaniu, wątpliwościach...Czasem chciałabym napisać więcej, czasem powinnam mniej. nie jest doskonale. Ale to jest MOJE WIRTUALNE MIEJSCE na ziemi i nieustannie dziwi mnie i zachwyca fakt, że chcecie dzielić je ze mną.

Dlatego dziś chcę Wam podziękować. Za każde dobre słowo, gest, rozmowę. Za komentarze. Za to, że chcecie czytać, choć czasem nie ma o czym :P
DZIĘKUJĘ!

A w ramach podziękowań zapraszam do zabawy, w której nagrodą będzie drewniana deska. Szczególna dla mnie bardzo, moja pierwsza...z warsztatów w Łucznicy. Z małą historią w tle...ale zachowam ją dla siebie. Trochę niedoskonała, ale zrobiona z miłością...
A deskę podaruję Wam.


Zasady prościutkie - nie będę wymagać zbyt wiele. Zostawcie komentarz pod postem, jeśli nie blogujecie to dorzućcie adres e-mail. Blogerzy - podlinkujcie u siebie na blogach powyższą fotkę. Jeśli macie ochotę polubcie fanpage AnyTHING na fb i udostępnijcie zdjęcie na swoich profilach. Będzie mi bardzo miło.Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia :)

Buziaki :*
Ana


You May Also Like

86 comments

ETYKIETY