Moje serce

by - maja 06, 2014

Kochany mój synku.


Zawsze Tam gdzie Ty - mój majowy cud - tam moje serce. Cztery lata temu malutki bąk, przytulony do maminego cyca. To byłeś Ty. Dziś rezolutny czterolatek przewyższający mamę w obsłudze tabletu/telefonu...to jesteś Ty...Codziennie zadziwia mnie to jak szybko się zmieniasz, jak szybko uczysz się nowych rzeczy (nie zawsze dobrych :P), jaki jesteś otwarty na innych, odważny, ciekawy świata...

Bycie Twoją mamą to przepiękne doświadczenie. Wszystko. Każdy dzień. To jak uczymy się siebie nawzajem, jak kochamy, jak uwielbiamy przytulanki i smyranie po pleckach. To jak pokonujemy przeszkody, rozmawiamy o rzeczach ważnych i tych całkiem błahych. To jak się kłócimy (tak tak! Czterolatek potrafi!), jak czasem płaczemy, gniewamy się. I to jak przepraszamy, jak robimy nasze "noski noski enonoski" i dajemy buziaki. 

Bycie mamą czterolatka nie jest łatwe. Bycie Twoją mamą jest najwspanialsze na świecie. Nawet, jeśli daleko mi do mamy idealnej, kiedy powtarzane jak mantra "Antoś umyj zęby" słowa przechodzą w krzyk. Nawet wtedy. Pamiętaj! Jesteś moim cudem, moim synkiem. wyczekanym, kochanym i jedynym. To nie zmieni się nigdy, nawet kiedy zaliczysz pierwsze wagary, kiedy będziesz miał lat szesnaście i trzaśniesz mi drzwiami przed nosem, kiedy z imprezy wrócisz nad ranem zamiast o północy, kiedy dziewczyna złamie Ci serce i kiedy to serce zdobędzie i wyfruniesz z domu. Kiedy sam weźmiesz na ręce swoje dziecko, potem swojego wnuka. D Nadal będziesz moim Antosiem, moim synkiem.

„Matka” to czasownik. To coś, co robisz, nie tylko ktoś, kim jesteś". 
                                                                                 Cheryl Lacey Donovan
wszystkiego najlepszego Synku !
You May Also Like

27 comments

ETYKIETY