Wiosenne porządki

by - kwietnia 26, 2014

Głowy wietrzymy, poduszki też...i koce i pledy i domy. Wiosna! Nareszcie...nawet wieczorne burze mają teraz swój urok...nawet na chwasty jestem w stanie przymknąć oko, kiedy zieloną herbatę na tarasie wypić mogę i twarz do słońca wystawić.
O chwastach innym razem, a ja podzielę się z Wami spontanicznym zdjęciem z Wielkosobotnich porządków...
Uwielbiam poduchy. Mam ich niezliczone ilości i ciągle mi mało. Zmieniam poszewki, zimą na puchate, futrzaste, do których miło jest przytulić się w chłodny wieczór, gdy za oknem śnieg (albo i nie). Wiosną, latem wzorzyste, geometryczne, czasem kolorowe czasem czarno-białe. Jedne kupuję w niezastąpionej IKEI, inne w Biedronce na przykład, cześć kolekcji szyję sama, a część dziergam na szydełku. 

Moja kolekcja powiększa się stale, w szafie materiały na kolejne sztuki, pomysłów moc. A gdzieś tam szykuje się dla mnie paczuszka od Westwing i kolejne cztery poszewki. Nie mogę się doczekać. tym razem klasyka - marokańskie geometryczne wzory w klasycznych ciemnych szarościach i bieli (EMPIRE)....Jak tylko dojdą na pewno pochwalę się jak prezentują się w salonie - bo tam rzecz jasna trafią :)


A tu jeszcze kilka moich typów z aktualnych kampanii na Westwing.pl. Och, mam chrapkę na więcej!
1. Poszewka BRENDA, kampania Dom z Dobra Energią
2. Poszewka BELTY, kampania Dom z Dobrą Energią
3. Poduszka NICE, kampania Ponadczasowy Szyk
4. Poduszka MARRAKESH, kampania Dom w Bieli
5. 2 poduszki LORD, kampania upoluj atrakcyjny design
6. Poszewka UNA, kampania Dom z Dobrą Energią

Macie jakieś swoje typy? 
Ja, jak można zauważyć, jestem wierna czerni, bieli i szarościom, a do tego zestawu dołączam ostatnio złoto i miedź! I choć właśnie taras poleżałabym sobie na stosie poduszek to jednak obowiązki wzywają. Może wieczorem...

Paaa!!You May Also Like

8 comments

ETYKIETY