Dzień Kobiet i coś o pewnej NIESAMOWITEJ kobiecie :)

by - marca 08, 2014


Kochane moje kobietki, czytelniczki, przyjaciółki, dziewczyny małe i duże, osiemnastki i ryczące czterdziestki!!


W dniu NASZEGO ŚWIĘTA życzę sobie i Wam słonka - na niebie i w serduchu. 
Czujmy się zawsze piękne, młode i kobiece
 - czyli zgodnie ze stanem faktycznym :)Pochwalę się jeszcze moimi nowymi zdobyczami (ach, pora wreszcie zrobić porządki i rozstać się z częścią ozdóbek i durnostojek...niebawem ). Tymczasem nie umiałam sobie odmówić zakupu nowych doniczek na targach. Tym bardziej, że o cenie aż grzech wspominać na głos :) 


Także część zakupów z Westwing znalazła już swoje miejsce "na salonach"...a błyskawiczny konkurs "fejsbukowy" z kuponami rabatowymi na prawdę okazał się błyskawiczny!!!! Oj, będzie się działo :)
Następnym razem muszę troszkę "utrudnić" Wam zadanie, bo teraz kupony rozeszły się jak świeże bułeczki w ciągu pięciu minut . Koniecznie pochwalcie się Waszymi nowymi nabytkami!

Moje rogacze - tak jak planowałam od samego początku - stoją dumnie na kominku. chyba im tam dobrze...ale niewykluczone, że będą zmieniać miejsce zamieszkania.

Razem z pudełkiem Agnieszki moje nowe doniczki wyglądają idealnie! 

A moja mini-kolekcja dzwonków, która powiększyła się o kolejny - z włoskich Alp, jest pięknie wyeksponowana.  Uwielbiam "black Cube" !


Na pewno już wszyscy znacie twórczość Agi. Niesamowicie zdolna kobietka, nie mogę wyjść z podziwu nad jej talentem - do tworzenia pięknych rzeczy, robienia magicznych zdjęć. Jak dla mnie z każdym nowym katalogiem Aga przechodzi samą siebie i pokonuje własne granice, do których już od dawna nie zbliża się nikt poza nią :) Tym razem do katalogu dodane są krótkie filmiki. Co tu dużo pisać - 

Agnieszko Kochana
chapeau bas!!!
A ja się tylko pochwalę, że do zdjęć Agnieszki wrzuciłam swoją malutką skromna cegiełkę w postaci drewnianych domków i choineczek ze starego drewna. Duma mnie rozpiera ogromna, że mogę być częścią tak genialnego projektu :)


Miłego weekendu Kochani!

Ja znikam na dwa tygodnie - pora zacząć realizować swoje plany :)

You May Also Like

8 comments

ETYKIETY