I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską...

by - września 16, 2013

Przepiękne i wzruszające momenty, przysięgi, trochę łez, dużo dobrej zabawy, spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi, rozmowy, rozmowy, szaleństwo na parkiecie, smakołyki na stołach...
I oni, młodzi, zakochani, trochę zakłopotani i bardzo przejęci...


Czy wy też tak bardzo lubicie wesela jak ja?


Szkoda, że ostatnio nie zdarzają się już tak często...
Ja mogłabym spędzać tak co najmniej jeden weekend w miesiącu :)

Tym razem postarałam się aby prezent dla Młodych był szczególny i uzupełniłam go ręcznie robionymi drobiazgami - choć to słowo traci pierwotny sens w odniesieniu do pięknych drewnianych i DUŻYCH liter od Al!


Litery z drewna by Czary z Drewna
Karta okolicznościowa i Kalendarzyk Małżeński by AnyTHING

Zamówiłam u Oli surowe drewniane inicjały Młodej Pary i pomalowałam je na klasyczną biel i czerń. Mam nadzieję, że odnajdą swoje miejsce w ich wspólnym - rodzinnym - gniazdku :)Nie mogłam oprzeć się chęci dodania czegoś od siebie, czegoś co wywoła ich uśmiech i będzie miłą pamiątką i tak narodził się pomysł stworzenia "Kalendarzyka Małżeńskiego"!

Nie nie nie, nie znajdziecie w nim prawdziwego kalendarzyka :), tylko karty do zapisania i ... 

podglądnijcie sami...

Do prezentu dorzuciłam jeszcze ręcznie robiona rozkładaną kartę z życzeniami od całej naszej rodzinki i cytatami o miłości - tymi tradycyjnymi i najpiękniejszymi...

Ogromna przyjemność sprawiło mi przygotowywanie prezentów, ich pakowanie....i choć - jak to zwykle bywa tuż przed - było trochę nerwów i stresu i nieprzewidzianych okoliczności (ach! ten piątek trzynastego!), wszystko ułożyło po mojej myśli.

Cóż moi Drodzy, po takim weekendzie nie pozostaje mi nic innego jak Wam i sobie i wszystkim życzyć:
You May Also Like

25 comments

ETYKIETY