Modern house...

by - lipca 17, 2013

Miniony weekend upłynął nam pod znakiem podróży i odwiedzin. Niedzielę spędziliśmy nad naszym Bałtykiem odwiedzając naszego synka będącego na wakacjach z dziadkami. dzień wcześniej wpadliśmy z wizytą do znajomych, którzy od niedawna mieszkają w nowym domu. Oczywiście - jak tradycja każe - nowy dom oznacza prezent :)


A skoro prezent - to trzymając się swojej zasady - handmade :)


Próbowałam "wpasować" się w klimat domu, który urządzony jest bardzo nowocześnie i minimalistycznie, ale musiałam dodać kroplę naturalnego drewna od siebie. I tak oto powstał komplet - zawieszka-szyld i świecznik
Szczotkowane, bielone i woskowane drewno, malowane ręcznie napisy.
Prosto i bez zbędnych zdobień.

Och, mówię Wam - moja ciekawość i miłość do designu została zaspokojona. To prawdziwie nowoczesny budynek urządzony z rozmachem...Wielka przestrzeń, ogromne sięgające kilku metrów przeszklenia, dizajnerskie lampy, które mnie osobiście oczarowały w tym wnętrzu - jak lampa-satelita firmy Pallucco hiszpańskiego projektanta Mariano Fortuny czy wisząca w salonie ogromna lampa-pająk Arana zaprojektowana przez Francuza Jean'a Nouvel


Źródło: www.pallucco.com

Źródło: www.interiorsfromspain.com

Betonowe wstawki, cudna sypialnia w sklejce (mój ostatni hit - planuję też u siebie :) )... wielka antresola.
Mogłam nacieszyć oczy...
I zaczerpnąć garść inspiracji - bo choć nie jestem oddaną i wierną fanką minimalizmu - to jednak wiele z nowoczesnych rozwiązań wykończenia wnętrz zastosowałabym i u siebie. 

Czysty eklektyzm - czyli tak jak lubię :)

Bardzo Wam wszystkim dziękuje za dobre słowo i rady pod wczorajszym postem. Nadal jestem unieruchomiona, ale jest już trochę lepiej i mam nadzieję, że z każdym dniem tak będzie. Może w piątek uda mi się wykona jakieś drobne nieforsujące prace... Trzymajcie kciuki!

wasza połamANA :)

You May Also Like

20 comments

ETYKIETY