Dzień ostatni, dzień pierwszy...

by - stycznia 15, 2013


Dzień ostatni...dziś pożegnałam oficjalnie zimowe i świąteczne dekoracje, igły zamiotłam, choinkę wyniosłam,  ozdoby zapakowałam do pudeł (lampki i lampiony zostają ze mną na dłużej)...och szkoda trochę....ale też wstąpiły we mnie nowe siły. Czuję się oczyszczona, czas pożegnać piękne Boże Narodzenie 2012 i powitać ferie zimowe 2013:)

KaTHaRsiS

TAK Kochani, ja jeszcze nie czekam wiosny, czekam zimy, ze śniegiem, sankami, zabawą z dziećmi. Do tego bardzo pilnie potrzebuję ZDROWIA. dziękuję Wam za wszystkie fantastyczne rady i przepisy - wszystkie zanotowane, wiele już zastosowanych. Czuję, że jeszcze parę dni i będzie dobrze!! (choć póki co mój smyk nadal w gorączce :( - o niego martwię się najbardziej)


Dzień pierwszy....Nowego Roku 2013. Nie śmiejcie się, dla mnie to na prawdę pierwszy dzień! Pierwszy dzień  kiedy czuję, że rozpoczyna się nowe, lepsze, inne...Do tej pory wegetowałam w chorobowej malignie.  Od teraz wypowiadam zarazom wojnę - uzbrojona w Wasze dobre rady!

Chorowanie ma jeden jedyny plus - więcej jest czasu na przyjemne robótki (no, chyba, że Antoś dokazuje jak mało kiedy mając 39 stopni!!! ).
Pinterest i wujek "Gugle"dostarczyli mi ostatnio masę, na prawdę MASĘ inspiracji druciano-szydełkowych. I kilka z nich zamierzam wcielić w życie! Już niebawem kolekcja dziergadeł AnyTHING wzbogaci się o nowe twory i mam nadzieję, że spodobają się także i Wam.

Tymczasem moje ulubione inspiracje.
Miłego oglądania!!!!!

Coś do domu:
Apartmenttherapy
Eilen Tein

Etsy


dornob.com
dornob.com


la Maison Dannag

Absolutnie cudowne lampy!!!!!
Apartmentherapy
Pickles
HandMadeByMoPodobne dziergane lampy znajdziecie w nowej kampanii Westwing - LAMPY BiZZOTTO


I coś dla ciała - wszak zima nadal trwa!!!!Ravelry

Absolutnie CUDOWNA CZAPA!!!

Pinterest

I sówka w skromniejszym wydaniu (podobna do mojej z ocieplaczy na kubek!)
Raverly

folksy.home

I jak? Macie ochotę rzucić się na szydełko i druty? 
Obrabować pasmanterię?
Dopisać do listy postanowień noworocznych naukę dziergania!

Do wszystkiego namawiam (w kwestii napadu radzę jednak zabrac ze soba portfel:P )

Wasza
Zasmark ANA :)

You May Also Like

26 comments

ETYKIETY