"nic dwa razy"

by - grudnia 31, 2012
"Nic dwa razy sie nie zdarza
I nie zdarzy. Z tej przyczyny
Zrodziliśmy sie bez wprawy
I pomrzemy bez rutyny.

Choćbyśmy uczniami byli
Najtępszymi w szkole świata,
Nie będziemy repetować
Żadnej zimy ani lata.

Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy (...)"
Kochani, bardzo dziękuję wszystkim za moc życzeń i ciepłych słów, za kartki, maile, sms'y i komentarze. Moje święta były cudowne także dzięki Wam.

Dziś ostatni dzień tego roku, wielu z Was właśnie szykuje się na szampańska zabawę, Panie "robią oko" i mierzą balowe suknie, stoły uginają się od smakolyków, w lodówce chłodzi się szampan, a Panowie niecierpliwie czekają na północ, by znów poczuć się dzieckiem i bawić się sztucznymi ogniami :)

Ten dzień zawsze nastrajał mnie nieco melancholijnie...oto żegnam kolejny rok, myślę, że dobry rok, już poznany, przeszły...przede mną kolejny, który przyniesie na pewno wiele niespodzianek...jeszcze nieodkryty, nieznany, witany z dreszczykiem podniecenia ale i strachu...

Życzę Wam i Sobie, aby ten Nowy 2013 Rok był rokiem szczęśliwym, rokiem spełnionym, pełnym ważnych wydarzeń, ale też drobnych codziennych przyjemności, które składają sie na szczęście. Niech będzie ZDROWY, przeżyty w gronie rodziny i przyjaciół, niech po małych smuteczkach następują okresy radości.

Niech to będzie WASZ rok, spełniajcie swoje marzenia, marzcie o kolejnych, realizujcie się i cieszcie tym, co przyniesie!!!


Noworoczny toast wzniosę z Wami już teraz, i choć zamiast szampana zadowolę się dziś Fervex'em, a  zamiast sylwestrowego balu ciepłym łóżkiem to nie narzekam... Mam nadzieję, że wielkie bale jeszcze przede mną....może w przyszłym roku??? :)


You May Also Like

21 comments

ETYKIETY