.

by - listopada 21, 2012

Trochę czekolady i tyyyyle radości:)Trzymajcie za mnie kciuki - postanowiłam sie zmierzyć z tematem, który męczy mnie od bardzo dawna i wreszcie przyłożyć się do zdjęć - zwłaszcza moich maluchów. Za szybko umykają mi wszystkie wspólne chwile...W tym wyzwaniu pomaga mi nieoceniona FOXY i jej blogowy kurs "Fotograf Na Obcasach" - jeśli chcecie poznać tajniki fotografii i zrozumiec więcej  - zapraszam na kurs:)

Czuję się ogromnie wyróżniona każdym waszym komentarzem, e-mailem, wiadaomością na FB. Czasem dzwonicie, piszecie i za każdym razem unoszę się nad ziemią, bo Wy dajecie mi wiele radości:)
Bardzo dziękuję  Ani-Scraperce za przyznanie mi wyróżnienia:


I już odpowiadam na Scraperkowe pytania:

1. styl shabby chic czy skandynawski?
Skandynawia ze swoją prostotą, czasem monochromatycznością i surowością jest mi coraz bliższa, co nie oznacza rezygnacji z elementów shabby. W moim domu nie ma żelaznej konsekwencji i ichyba dlatego czuję się w nim na prawdę u siebie:)

2. drewno,metal czy plastik?
Drewno i metal to materiały, które uwielbiam bezwarunkowo, ale nie odrzucam też plastiku! Co powiecie na kultowe połączenie wszystkich trzech materiałów w krześle Eamsów? (PS. To moje wymarzone jadalniane, ale ciiii...)

3. góry, morze czy mazury?
Góry, morze i mazury:) Wszędzie jest pięknie!

4. domek na wsi czy domek w mieście, a może mieszkanie w bloku?
To co mam cieszy mnie najbardziej - domek na obrzeżach niewielkiego miasta...
5. ulubiony kolor?
Czarny...black is back - choć walczę z nim w garderobie, to w domu jest konieczny:) Kolor bielonego drewna, delikatne pastele, kropla soczystego różu i pomarańczy...i dużo bieli do tego...

6. najlepsze danie jakie jadłaś w życiu ?
Kaczka w sosie żurawinowym ze smażonymi buraczkami z menu Pałacu w Rzucewie! Uczta dla zmysłów!!!!
Ciasto drożdżowe i zalewajka babci Jasi, pieczony kurczak mojej mamy:)
7. kawa czarna czy biała?
Zielona....herbata:) Jestem kawowym całkowitym abstynentem.

8. w jaki sposób spędzasz swój wolny czas? jak się relaksujesz?
Wszelkie prace ręczne to coś co mnie uspokaja i relaksuje - nawet godziny przy wyżynarce czy szlifierce...spacery z dziećmi i  z Luką, i wspólne oglądanie filmów z M

9. prezenty - dawać czy otrzymywać?:)
Dawać! I oddychać z ulgą i radością gdy się podobają i widać w oku obdarowanego TEN błysk...Oczywiście lubię też dostawać....zwłaszcza te niespodziewane:)

10. co częściej widnieje na Twoich ustach, uśmiech czy smutek?
Uśmiech:) Jak powiedział dziś pan w sklepie "Lepiej żartować niz chorować":)

 
Zmienie nieco zasady gry - nie pierwszy raz:) Każdy mój gość zasługuje na wyróżnienie, dlatego jesli tylko macie ochotę napiszcie coś o sobie w komentarzu, chciałabym Was lepiej poznać:)  

PS. Zapraszam do brania udziału w CANDY AnyTHING!!:)


You May Also Like

21 comments

ETYKIETY