AnyTHING

by - listopada 15, 2012

Mam dziś ogromną tremę Kochani i czuję się jakbym zdawała bardzo ważny egzamin...Taki z życia...

Nie jest łatwo przekazać Wam to co teraz czuję, to troszkę tak, jakbym pokazała bardzo osobistą część siebie, moje "najmłodsze dziecko" :)

Bardzo długo nosiłam się z myślą stworzenia swojego malutkiego wirtualnego sklepiku (te wielkie marzenia o "stacjonarnym" kąciku chowam głęboko głęboko, kiedyś przyjdzie może i na nie pora). Już od dawna miałam dla niego nazwę. Tak po prostu, rzeczy Any...AnyTHING...

I gdzieś tam z tyłu głowy piosenka Roy'a Orbisona "Anything you want, you got it. Anything you need - you got it. Anything at all - you got it..."

Zapraszam Was do miejsca, w którym podzielę się z Wami swoją pasją - kliknijcie na logo:)


W każdą rzecz, która gości w moim sklepiku wkładam swoje serducho, ręce, poświęcam jej swój czas i dlatego mam nadzieję, że trafią w ręce tych, którzy je docenią i podarują im nową historię. Dlaczego nową? Dlatego, że wiele z tych rzeczy ma już swoją przeszłość, a ja chciałabym dać im kolejne życie - w Waszych domach. Zachęcam też do przeczytania zakładki "About AnyTHING" - tam napisałam Wam troszkę o tym, jak chciałabym aby wyglądał mój sklepik.
Dziś pierwsze z moich prac ujrzą światło dzienne, kolejne są w trakcie powstawania, a setki zapisane w zeszycie, narysowane, bądź dopiero zwizualizowane w mojej glowie...ach, gdyby doba trwała dłużej!

Na miły początek chciałabym podarować Wam jedną z moich prac - niech to będzie takie

powitalne CANDY AnyTHINGKażdy kto chciałby otrzymać ode mnie jesienny zestaw - czyli otulacz na kubek z sówkami, dużą bawełnianą ściereczkę z motywem jesiennej wiewióry i obłędnie waniliową świeczkę zapachową w blaszanym pudełku może wziąć udział w konkursie.

Oto zasady:

1. Zaglądnij do mojego SKLEPIKU:)
2. Napisz komentarz pod tym postem i powiedz mi jakie drobiazgi umilają Twoje jesienno-zimowe dni?
3. Zostań obserwatorem AnyTHING
4. Kliknij "Lubię to!" na stronie AnyTHING na facebooku (dla posiadaczy konta na FB oczywiście:) )
5. Zamieść na swoim blogu podlinkowane zdjęcie z informacją o Candy (jeśli nie posiadasz bloga podpisz się w komentarzu i zostaw adres e-mail:) )

Oczywiście każdy komentarz pod postem będzie mile widziany, nie zobowiązuje on do brania udziału w candy:) Tylko te, w których padnie chęć wzięcia udziału w konkursie i odpowiedź na moje małe pytanie będę "wciągać na listę":)Zapraszam do zabawy!!


You May Also Like

65 comments

ETYKIETY