AnyTHING na bis

by - listopada 30, 2012

Stało sie, nowa dostawa już w sklepiku. Kolejne prace w toku, ja jak w amoku, nie wiem za co się zlapać i mam nadzieję, że choć część moich pomysłów zostanie zrealizowana.

Przygotowalam dla Was zawieszki - szyldy, których przedsmak był już we wczorajszym poście:) Część z nich utrzymana jest w duchu ukochanej Skandynawii - z mocno wybielonym drewnem i czernią, część bardziej rustykalna, może chalet. Sami zobaczcie:)Moja kochana mamusia postanowiła mi pomóc i spod jej rąk (a właściwie drutów) wyszly dwie cudne poduchy - mmm, ja je uwielbiam i mam nadzieję, że i Wy je pokochacie.EDIT:) Poduszki i jedna z rustykalnych zawieszek mają już nową właścicielkę:)
Kolejne ocieplacze na kubeczki z kawa pachnacą czekoladą, herbatą z goździkami i imbirem, grzanym winem z cynamonem i gałka...czujecie te zapachy? I to przyjemne cieplo welnianych kubraczków:)
Jeszcze tylko tydzień przeznaczam na prace nad rzeczami AnyTHING, później rozpoczną się przygotowania do Świąt i rezerwuję te dni dla siebie, domu i dzieci:)
Jak wy przygotowujecie się do tych wyjątkowych dni? robicie plan i realizujecie go krok po kroku?
A może wręcz odwrotnie?

You May Also Like

23 comments

ETYKIETY