Zmiana kodu...

by - września 11, 2012"Dziwna planeta i dziwni na niej ludzie.

Ulegają czasowi, ale nie chcą go uznać.

Mają sposoby, żeby swój sprzeciw wyrazić (...)"

                                        Wisława Szymborska, "Ludzie na moście"  Juz nie zaśpiewam "ja mam dwadzieścia lat, ty masz dwadzieścia lat, przed nami siódme niebo..."   Po cichutku, z lekkim niedowierzaniem i oszołomieniem ukończyłam wczoraj trzydziesty rok życia...na prawdę? Tak szybko? Kiedy minęło te trzydzieści lat? Troszkę mi smutno i jakby nieswojo, ale też jestem podekscytowana tym, co przyniosą kolejne lata...    
  Podobno życie kobiety zaczyna się po trzydziestce?? W takim razie powinnam raczej myśleć, że najlepsze dopiero przede mną? :)    
  Bilans ostatnich lat jest na pewno dodatni, jestem spełnioną Mamą, Żoną i Panią Domu. Myślę, że czas otworzyć nowy rozdział i zacząć spełniać się także zawodowo i mam nadzieję, że to będzie piękna i pełna pozytywnych wrażeń dekada mojego życia:)  
  Zaczęło się pięknie, bukietem trzydziestu przepięknych róż od M i cudnym cynowym kompletem kawowym...Po raz kolejny okazało się, że mój mąż - choc czasem mam wrażenie, że puszcza moje "plaplanie" mimo uszu - to jednak słucha uważnie...opowiadałam mu przecież o sklepiku Kasi i jej cudnych wiankach i nowej cynowej serii...czytał przecież artykuł we wnętrzarskiej gazetce o Kasinej pasji i wiankoterapii...i proszę! To właśnie TAKI prezent urodzinowo-rocznicowy trafił do mnie wraz z cudnym serduchowym wiankiem, ktory zawisł już na kominku...   Tak tak, urodzinowo-rocznicowy bo w niedzielę świętowaliśmy także szóstą rocznicę naszego ślubu:)  
  A teraz odrobinkę prywaty:)   Bardzo bardzo dziękuję wszystkim za życzenia, ukochanym rodzicom i sostrze za te nasze wspólne trzydzieści lat i mężowi za wspólne dziewięć lat... Za to, że dzięki Wam jestem taka jaka jestem, że pozwoliliście mi się realizować, spełniać, że zachęcacie mnie do podejmowania wyzwań i wspieracie w trudnych momentach! Wspaniale jest wiedzieć, że ZAWSZE jesteście przy mnie  
DZIĘKUJĘ:*
 
Wasza Ana  

 

You May Also Like

46 comments

ETYKIETY