Wymarzyło nam się...

by - sierpnia 25, 2012

Pewnie bardzo bardzo nieliczni pamiętają jeden z pierwszych postów zamieszczonych przeze mnie na blogu...

Marzy nam się... Taki był jego tytuł...a tu fragment....

"Marzy nam się zacieniony taras, na którym w upalny dzień wypijemy mrożoną herbatę, pogawędzimy o wszystkim i o niczym, pobawimy się z dziećmi, zaprosimy znajomych na przyjemnie orzeźwiający cytrynowo-truskawkowy sernik na zimno..."


Dziś mogę powiedzieć, że marzenia się spełniają, a najpiękniejszy jest czas, kiedy nabierają realnego kształtu...    Jeszcze nie skończony, a nasz nowy taras doczekał się swojej premiery - i wiecie co?? Uwielbiam na nim przesiadywać, zwłaszcza wieczorem, kiedy latarenki, świece, lampiony i woale nadają mu tajemniczości i ciepła, a w tle słychać tylko koncert świerszczy...   


 czy ktoś jeszcze ośmieli się powiedzieć, że marzenia się nie spełniaja? Trzeba tylko cierpliwości, niezmierzonych pokładów cierpliwości, ciężkiej pracy  (lwią część prac wykonaliśmy sami, od stawiania konstrukcji, przez kładzenie kostki po kopanie i sadzenie) i szczęścia!    


 

Oczywiście, to jeszcze nie koniec...woale zastapią lniane zwiewne zasłonki, pod dachem zagosci drugi dach z surowego lnu, a zielone kulki dostaną pod nóżki troszkę kamyków...jeszcze troszkę...jeszcze chwilkę...   Tymczasem zapraszam na obiad pod chmurką, a może popołudniową kawę i lawendowe ciastko? 


 

 W ramach odpoczynku od dużych i pracochłonnych projektów w jeden wieczór powstał klosz...Przyznam, że bezwstydnie korzystałam z wiedzy i umiejętności Ity z Jagodowego Zagajnika i wzorując się na jej cudach zmontowałam taką oto paterę z kloszem:    


 

Jej podstawa to wiekowa już obrotowa patera, którą otrzymałam od mojej kochanej babci Jasi, klosz z supermarketu (pierwotnie w jaskraworóżowym kolorze i z plastikowym uchwytem), sterczynka z marketu budowlanego, trochę farb w kolorze białym, kremowym i greige, jutowy sznurek i ... voila!  


 

Zapraszam do spędzenia ostatnich dni wakacji na świeżym powietrzu...niech będą słoneczne, pełne śmiechu i zabawy...   Tego Wam i sobie życzę z sałego serducha  
Wasza Ana

You May Also Like

71 comments

ETYKIETY