Dawno dawno temu....

by - września 06, 2011

...mała dziewczynka wymarzyła sobie prawdziwy zamek, w którym zamieszka i co dzień przez małe okienko wypatrywać będzie swojego księcia...Czyż nie każda z nas chciałaby choć przez chwilę poczuć się jak Księżniczka???

Marzenie mojej małej córeczki, która niestrudzenie co noc prosi nas o przeczytanie na dobranoc bajki o Roszpunce i każe tytuować się "Złotowłosą" na codzień, zostało spełnione....och, nie powiem, że i ja poczułam się cudownie mieszkając w tym uroczym miejscu...:) Wiodąca do Zamku Aleja Lipowa została podobno zaprojektowana przez Jana III Sobieskiego...malownicze widoki....Tydzień na malowniczych Kaszubach i nad Zatoką Pucką upłynął bardzo szybko...codzienne wycieczki, cudowne jedzenie (!!! - Kucharz przechodził sam siebie:) Do tej pory na wspomnienie kaczki w żurawinie i buraczków w miodzie dostaję niepohamowanego ślinotoku), troszkę oderwania się od rzeczywistości było nam wszystkim bardzo potrzebne...


 

To przepiękny region pełen atrakcji dla maluchów i rodziców. Śmiało mogę polecić na rodzinne wypady zarówno sam zamek jak i Ruchome Wydmy i Park Jurajski w Łebie, Dom do Góry Nogami w Szymbarku, Fokarium na Helu, władysławowskie plaże i obowiązkowo Sopockie Molo:)

do zobaczenia wkrótce:)

You May Also Like

8 comments

ETYKIETY