Majowe dni

by - maja 04, 2011

Przyszły do nas długo oczekiwane, choć zawiodły lekko zimnym wiatrem i nieśmialym slońcem...majówka na trawie zmieniła się w majówkę za szybą, ale i tak to był na prawdę przyjemny weekend, spędzony na spotkaniach, rozmowach, pałaszowaniu słodkości w miłym towarzystwie...Z okazji tychże spotkań powstały drobne upominki do tych, którzy gościli nas u siebie w te dni. Różany pobielony wianuszek był pierwszy:)


 Dwa sztuczne kwiatki, wianuszek z wikliny, troszkę koronki, wstążki i farby i oto jest!


Drugiego dnia maja świętowaliśmy wraz z pewną młodą damą uroczystość przyjęcia przez nią Pierwszej Komunii i z tej okazji powstała moja pierwsza "scrap"-kartka z haftem i koronką.
 

 
Scrapowiczki - podziwiam Was i szanuję, dla mnie to było prawdziwe wyzwanie, a rezultaty co najwyzej zadowalające.
Wczorajsze popołudnie upłynęło nam w bardzo miłym towarzystwie, a z okazji pierwszego spotkania z małą Alicją i kolejnego spotkania z troszkę starszym Maciusiem powstały dwie tablice na zdjęcia, rysunki, zawieszki do ich pokoików.
 


 
Dziś powrót do codzienności i nowe wyzwania, bo już w piątek mój mały Książę przekroczy magiczną granicę pierwszego roku życia i z niemowlęcia stanie się małym chlopcem. Ale o tym następnym razem...
 
 
Miłego którkiego tygodnia pracy Wam życzę i wiosny, wiosny nie tylko w sercu ale i za oknem!!:)
 
PS. Na moim tarasie wbrew okrutnym wiatrom, zimnym nocom i pochmurnym dniom rozkwita pierwszy pąk róży!

You May Also Like

5 comments

ETYKIETY